Studio Chopin - apartament na wynajem

Zapraszamy do przejrzenia galerii zdjęć.

Pokój

Powierzchnia Studio Chopin Warsaw to 27 m2. Jest ono zaprojektowane tak, by wygodnie mogły w nim zmieścić się trzy osoby.
Trzy łóżka pojedyncze znajdują się z jednej strony pokoju - umożliwia to wygodne oglądanie telewizji. Oprócz tego dwa łóżka można zestawić - powstaje wtedy wygodne i duże (180x200) łóżko małżeńskie. Na Państwa życzenie dostawiamy łóżeczko dziecięce.

Kuchnia

Kuchnia jest w pełni funkcjonalna. Pod blatem znajduje się pojemna lodówka. Nad nią ulokowaliśmy kuchenkę mikrofalową. Nad zlewem zlokalizowana jest suszarka do naczyń. Dla naszych gości oferujemy kawę rozpuszczalną i herbatę oraz dwa rodzaje cukru (biały, brązowy) oraz słodzik. W Studio Chopin Warsaw znajduje się także ekspres ciśnieniowy wraz z kilkoma różnymi smakami kawy.

Łazienka

Łazienka w Studio Chopin Warsaw to obszerna kabina prysznicowa, wygodna umywalka z lustrem podświetlonym światłami LED oraz toaleta. Zapewniamy ręczniki, mydło, szampon oraz suszarkę do włosów.

Najbliższa okolica

Okolice Studio Chopin Warsaw to serce oraz najpiękniejsza część Warszawy. W bezpośrednim sąsiedztwie mogą Państwo podziwiać instalację świetlną Parku Multimedialnych Fontann. W pobliżu znajduje się też najstarszy, gotycki kościół w Warszawie (Kościół Nawiedzenia Najświętszej Marii Panny). Tuż obok znajduje się rynek Nowego Miasta oraz zamknięta dla ruchu samochodowego ulica Freta, pełna kawiarni i