Studio Chopin Warszawa
Twoje mieszkanie w Warszawie

Studio Chopin Warszawa
Twoje mieszkanie w Warszawie

Apartament na nocleg w samym sercu Warszawy

Studio Chopin Warsaw to świeżo odnowione mieszkanie przy Rynku Nowego Miasta w Warszawie, czyli jednym z najbardziej malowniczych zakątków stolicy. Jest to jedna otwarta powierzchnia (27 m2), z wygospodarowanym miejscem do odpoczynku oraz spożywania posiłków, z pełni funkcjonalną kuchnią i łazienką z obszerną kabiną prysznicową. Dzięki funkcjonalnemu projektowi mogą tam przytulnie zamieszkać trzy osoby. Dla większej liczby osób polecamy nasze drugie mieszkanie do wynajęcia -
Chopin Apartment Warsaw.

Idealne miejsce na nocleg w Warszawie

pełne wyposażenie

lokalizacja blisko obiektów turystycznych

piękna i spokojna okolica

Apartament na wyjazd firmowy do Warszawy

szybki, bezprzewodowy internet

komfortowe miejsce do pracy

w pobliżu punktów komunikacyjnych

Nasi goście o pobycie w Studio Chopin

Spędziliśmy dwie noce w Studio Chopin, mieszkanie jest b. ciche i czyste, mieliśmy wszystko, co potrzebne do miłego spędzenia czasu w Warszawie. Bliskość Nowego i Starego Miasta to niewątpliwe atuty! - Danuta z mężem, Gdańsk

Apartament na nocleg usytuowany w pięknej okolicy

Studio Chopin Warsaw to nowoczesne mieszkanie znajdujące się przy rynku Nowego Miasta, na ulicy Franciszkańskiej. Lokalizacja Studio Chopin Warsaw jest doskonała do zwiedzania Warszawy. Park Multimedialnych Fontann, Muzeum Historii Żydów Polski, Stare Miasto z Katedrą i Zamkiem Królewskim, Muzeum Marii Curie-Skłodowskiej znajduje się w odległości krótkiego pieszego spaceru.

Najbliższy sklep spożywczy jest w odległości 20 m. W sklepie znajduje się bankomat.  Pomimo bliskości Starego Miasta, okolica mieszkania jest cicha, spokojna i bezpieczna. Studio Chopin Warsaw służy gościną!

Okolica Studio Chopin Warsaw znajduje się w strefie płatnego parkowania.  Gdyby chcieli Państwo zostawić samochód w pobliżu mieszkania, prosimy pamiętać o opłacie za parkowanie w godzinach 9.00 - 18.00. Z wyjątkiem weekendów, nie ma tu problemów z zaparkowaniem samochodu. Ponadto w najbliższym sąsiedztwie znajdują się trzy płatne parkingi strzeżone.